Eli Fara dhe Kastriot Tusha, me këngë dashurie (video)

Eli Fara dhe Kastriot Tusha, me këngë dashurie (video)

Në ditën e të dashuruarve, këngëtarja Eli Fara ka lansuar këngën e saj më të re kushtuar dashurisë.

Kënga, teksti i të cilës është shkruar nga Rozana Radi, titullohet “Nga dashuria” dhe vjen pikërisht sot, në ditën e Shën Valentinit.

Projekti është një bashkëpunim i Eli Farës me tenorin Kastriot Tusha, të cilët përveç që këndojnë kanë realizuar edhe muzikën e këngës.

Vidoklipi i këngës është realizuar nga produksioni “MAx Production”, derisa kënga vjen nën ombrellën e shtëpisë produktive Supersonic.

Burimi: Telegrafi

Related posts

Leave a Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.