“Dashuria” nga Eli Fara dhe Kastriot Tusha (Video)

“Dashuria” nga Eli Fara dhe Kastriot Tusha (Video)

Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Fara dhe këngëtari Kastriot Tusha kanë sjell videoklipin e bashkëpunimit të tyre “Nga Dashuria”.

Projekti i ri është lansuar pikërisht në ditën e “Shën Valentinit”.

Shpresojmë që kënga dhe klipi të pëlqehen nga fansat e Eli Farës dhe ata të Kastriot Tushës.

Burimi:

http://old.zeri.info/artikulli/26925/dashuria-nga-eli-fara-dhe-kastriot-tusha-video

Related posts